Co chystáme ?

Cvičení dětí se skoliózou

- individuelní příprava a dále skupinové cvičení s permanentkou 


CVIČENÍ v létě - severní Tiroly Rakousko  

                                                                  viz sekce  Specielní akce


SKOLIÓZA - to je velké téma ...

V době, kdy jsme nemohli cvičit jsem přemýšlela, co bude dál. Průběžně se učím a opakuji to, co jsem se již naučila.  Problém skoliózy mne už zaujal při prvním vzdělávacím kurzu a tak jsem se rozhodla, že se tomuto tématu budu věnovat důkladněji, abych mohla pomoci hlavně dětem. Celý ten dlouhý čas distanční výuky ve školách našim některým  dětem velmi ublížil nejen psychicky, ale i fyzicky. To víme všichni! 

Na kurzech pro pacienty pana MUDr. Smíška, kde jsem mám tu čest asistovat, se seznamuji s krutou skutečností, jaké problémy mají některé děti se svým tělem již v 6 letech.  Ale také vidím, jak   vypadají děvčata trpící skoliózou v době dospívání a jak jim to překáží. Ale také se dozvídám  o úspěšnosti jejich léčby, ale hlavně o jejich snažení! (více na www.spriralstabilization.com).

 V úzké spolupráci s týmem pana doktora Richarda Smíška věřím, že tento nový projekt bude mít úspěch! 

Na tento rok také chystám dlouho plánovaný a kvůli epidemii neuskutečněný dvoudenní ZÁKLADNÍ KURZ SPIRÁLNÍ STABILIZACE PÁTEŘE pro ty, kteří se chtějí do metody rychleji vpravit nebo ji potom dále šířit jako cvičitelé.  Snad se to povede v říjnu či listopadu ještě tohoto roku.  Počkáme si po dovolených.......